Parketi paigaldamine

Millega arvestada

Tihti piisab vaid parketi vahetamisest, et tuba saaks uue hingamise ja värske väljanägemise.

Parkettide valik on suur ja lai – neid on erinevates toonides, mustrites ning samuti valmistatud erinevatest materjalidest. Levinumad on laminaatparkett, puitparkett ning korkpakett.

Laminaat on hinnaklassilt soodsaim ning jaotatakse 3 kategooriasse vastavalt kulumiskindlusele – 31, 32 ja 33. Mida suurem on number, seda vastupidavam on parkett kasutamisele. Seetõttu tuleb põrandakatte valimisel lähtuda ka sellest, kui läbikäidav ruum on.

Puitparkett on oma olemuselt naturaalsem ning peab hästi vastu. Eeliseks on ka fakt, et puitparketi puhul saab vajadusel välja vahetada ka vaid üksikuid laudu.

Korkparkett on neist kolmest kõige kallim, kuid on jalasõbralik, soe, vastupidav ning ka küllaltki helikindel.

Õige põranda valimisel on oluline ruumi suurus, sest heledam parkett sobib tihtipeale väiksematesse ruumidesse, kuna see muudab ruumi visuaalselt avaramaks. Suuremad ruumid tunduvad aga hubasemad siis, kui parkett on tumedat värvi. Levinud on parketi paigutamine paralleelselt toa pikiseintega või lähtuvalt valguse langemisest.

Alati kiire ja kvaliteetne töö

Tehtud tööd

Jalatsikapi kokkupanemine

Enne
Pärast

Jalatsikapp, mis karbist välja võetuna oli paras sudoku, sai HelpMate'i töömehe poolt kiiremini, kui juhendis märgitud aeg, kokku pandud.

Kahesüsteemse boileri ühendamine

Enne
Pärast

Vahetasime välja vana 200l boileri uue 150l kahesüsteemse boileri vastu.

Erinevad Remonttööd

Kapitaalremont

Kapitaalremonti nimetatakse suuremamahulist ehitustööd, et asendada või uuendada ka ruumide need osad, mis silmale otseselt välja ei paista. Üldiselt tehakse

Loe veel

Maalritööd

Maaler aitab kodu luua kauniks just sinu soovi järgi. Uute või viimistletutud seinade puhul piisab vaid pahtliga parandusest ning lihvimisest,

Loe veel

Seinte värvimine

Seinte värvimisel on olulisim korrektne ettevalmistustöö, sest ilma selleta on ilus lõpptulemus raske tulema. Tihtipeale võtab ettevalmistus kodustes tingimustes rohkemgi

Loe veel