Seinte värvimine

Millega arvestada

Seinte värvimisel on olulisim korrektne ettevalmistustöö, sest ilma selleta on ilus lõpptulemus raske tulema. Tihtipeale võtab ettevalmistus kodustes tingimustes rohkemgi aega kui värvimine ise. Uksed, liistud, pistikud jne peavad olema maalriteibiga värvi eest kaitstud, samuti tuleb kogu eesolev mööbel ja valgustid värvimise ajaks eest ära tõsta. Kindlasti tuleb katta ka põrand, sest värvipritsmeid on raske eemaldada.

Ka õige värvi valik on tähtis – oluline on valida spetsiaalselt seintele mõeldud värv. Ka värvitoonid mõjutavad meid palju, seega tuleks valikul lähtuda ka üldisest reeglist, et väiksemate tubade puhul on parem eelistada heledaid toone, sest need muudavad ruumi visuaalselt avaramaks.

Küsi meilt julgelt nõu ning koos leiame parima lahenduse!

Alati kiire ja kvaliteetne töö

Tehtud tööd

Jalatsikapi kokkupanemine

Enne
Pärast

Jalatsikapp, mis karbist välja võetuna oli paras sudoku, sai HelpMate'i töömehe poolt kiiremini, kui juhendis märgitud aeg, kokku pandud.

Kahesüsteemse boileri ühendamine

Enne
Pärast

Vahetasime välja vana 200l boileri uue 150l kahesüsteemse boileri vastu.

Erinevad Remonttööd

Kapitaalremont

Kapitaalremonti nimetatakse suuremamahulist ehitustööd, et asendada või uuendada ka ruumide need osad, mis silmale otseselt välja ei paista. Üldiselt tehakse

Loe veel

Maalritööd

Maaler aitab kodu luua kauniks just sinu soovi järgi. Uute või viimistletutud seinade puhul piisab vaid pahtliga parandusest ning lihvimisest,

Loe veel