Maalritööd

Millega arvestada

Maaler aitab kodu luua kauniks just sinu soovi järgi. Uute või viimistletutud seinade puhul piisab vaid pahtliga parandusest ning lihvimisest, kuid vanemate väsinud pindade korral peab tööd alustama hoopis korralikust punastamisest – eemaldatakse lahtine krohv ja värv. Viimases etapis kaetakse peale uus värvikiht.

Projekti hind sõltub töö mahust ning maalritööde puhul varieerub töö maht paljuski sõltuvalt ettevalmistusest. Uuemate või eelnevalt kvaliteetsemalt viimistletud pindade puhul piisab reeglina pahtliga väiksematest kohtparandustest ja lihvimisest. Vanemate või eelnevalt lohakalt viimistletud pindade korral aga võib töö alata hoopis põhjalikust puhastamisest, mille käigus eemaldame lahtise värvi, pahtli ja krohvi ning saame alles siis hakata pindasid uue krohvi- või pahtlikihiga ette valmistama.

Alati kiire ja kvaliteetne töö

Tehtud tööd

Jalatsikapi kokkupanemine

Enne
Pärast

Jalatsikapp, mis karbist välja võetuna oli paras sudoku, sai HelpMate'i töömehe poolt kiiremini, kui juhendis märgitud aeg, kokku pandud.

Kahesüsteemse boileri ühendamine

Enne
Pärast

Vahetasime välja vana 200l boileri uue 150l kahesüsteemse boileri vastu.

Erinevad Remonttööd

Kapitaalremont

Kapitaalremonti nimetatakse suuremamahulist ehitustööd, et asendada või uuendada ka ruumide need osad, mis silmale otseselt välja ei paista. Üldiselt tehakse

Loe veel

Seinte värvimine

Seinte värvimisel on olulisim korrektne ettevalmistustöö, sest ilma selleta on ilus lõpptulemus raske tulema. Tihtipeale võtab ettevalmistus kodustes tingimustes rohkemgi

Loe veel